Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Zdraví & život

Zdraví & život


Poradna praktického lékaře

Zdravotní asistenční služby

Zdravotní informační služby nedokážou samy o sobě zabránit vzniku zdravotních obtíží. Mohou však účinně pomoci při jejich řešení. Vaši klienti se mohou spolehnout, že v případě potřeby získají odbornou radu. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, po celý rok. Vždy budou obslouženi zkušeným telefonním operátorem či kvalifikovaným lékařem.

 

Poradna praktického lékaře


Necítí se Váš klient dobře? Není si jistý svým zdravotním stavem? Neví, zda je opravdu nutné strávit několik hodin v čekárně u lékaře?
Pak stačí zavolat Allianz Assistance. Praktický lékař zkonzultuje s Vaším klientem aktuální zdravotní stav, vysvětlí obvyklý léčebný postup a případně poskytne další informace z oboru všeobecného lékařství.


Informační služby 


Informace o zdravotnických zařízeních v ČR
Je Váš klient nemocný? Potřebuje vědět, kde ordinuje nejbližší lékařský specialista? Pak stačí vytočit Allianz Assistance. Váš klient získá potřebné informace - adresu, telefonní a faxové číslo i rozsah zdravotní péče poskytované ve vybraném zdravotnickém zařízení.


Informace o léčivých přípravcích v ČR 


Má Váš klient zdravotní potíže? Rozhoduje se, jaké léky užívat? A co nežádoucí účinky? Stačí vytočit Allianz Assistance. Váš klient získá informace o složení léku, účinné látce, doporučeném dávkování a užívání, skladování, případných nežádoucích účincích i o zastupitelnosti jinými preparáty.


Informace o preventivní péči v ČR 


Patří Váš klient k těm lidem, kteří cítí zodpovědnost za své zdraví? Chce přesně vědět, na jakou preventivní péči má nárok v rámci zdravotního pojištění? Nebo se chystá na cestu do exotické země? Chce znát doporučená očkování? Stačí vytočit naši linku. Pro Vašeho klienta jsou připraveny informace o preventivní péči v ČR, o nejvhodnějších termínech očkování i o základních principech cestovní medicíny včetně vhodných očkování.

 

Jaké jsou základní aspekty zdravotní asistence Allianz Assistance? 


• Dostupnost 24 hodin denně po celý rok
• Operátoři hovoří se zákazníkem v jeho rodném jazyce
• Okamžité, spolehlivé a profesionální služby
• Rozsáhlá síť poskytovatelů
• Celosvětové pokrytí

Poskytováním služeb s přidanou hodnotou pomáháme našim obchodním partnerům v rozvoji podnikání. Společně vytváříme řešení šitá na míru jejich potřebám. Zaměstnanci Allianz Assistance jsou vždy připraveni poskytnout profesionální služby vysoké kvality.

Rádi vám poskytneme podrobné informace. Kontaktujte nás.