Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Banky

Banky

Hledáte řešení pro banku či jinou finanční instituci? Vítejte!

Hledáte řešení pro banku či jinou finanční instituci? Vítejte!

Hledáte dodavatele, který má dlouholeté zkušenosti s prací se všemi typy Vašich zákazníků? Někoho, kdo rozumí jejich finančním potřebám a také těm, které jdou daleko nad rámec peněžní otázky? Někoho, jehož inovativní myšlení je nepřekonatelné? A jehož hlavní prioritou je, aby držel krok s životním stylem Vašich zákazníků a pomohl Vám k uspokojení jejich potřeb? Chtěli byste partnera, který zvládne tuto výzvu a přidává hodnotu Vašemu podnikání, pomůže vám lépe pochopit, kdo jsou Vaši zákazníci a pomůže Vám udržet si je rok co rok? Pak jste na správném místě. .

Chápeme potřeby Vaše a Vašich zákazníků

Pečlivě nasloucháme Vašim potřebám i potřebám Vašich zákazníků. Jak to můžeme říkat tak jistě? Máme dlouholeté zkušenosti s bankami, jako je ta Vaše. Dlouhodobě sledujeme potřeby klientů všech věkových kategorií, od teenagerů až po seniory.

Jsme tady, abychom Vám pomohli využít veškerých příležitostí.

Nechte nás, abychom se o Vás postarali!

Naším posláním je pomoci při rozvoji Vašeho podnikání a posílení loajality Vašich zákazníků. To vše začíná v dobré znalosti Vašich zákazníků a jejich klíčových životních momentů. Jsme schopni rozpoznat a naplnit jejich konkrétní potřeby v průběhu těchto fází, ať už jsou to studenti, kteří potřebují půjčku, mladí rodiče, kteří hledají péči o děti, nebo starší pár čelící zdravotním komplikacím. Nechte nás pečovat o Vaše zákazníky. Čím více Vám pomůžeme pochopit Vaše zákazníky, tím více Vám budou věřit a zůstanou loajální.

'Banka pro život' znamená opravdu na celý život!

Je to jednoduché: bankovnictví pro život se zaměřuje na přesnější segmentaci zákazníků než obsahují klasické nabídky, se zaměřením na mladé lidi, rodiny či seniory. V těchto segmentech jsou identifikovány klíčové oblasti a životní momenty Vašich zákazníků. Produkty jsou flexibilní, respektují životní styl a vyžadovanou péči; jsou nabízeny vždy v návaznosti na konkrétní klíčový moment v každé oblasti a ve všech zákaznických segmentech. Přesně víme, co znamená Banka pro život.