Používáme soubory cookie, aby nám pomohly vylepšit naše webové stránky.

Prohlížením našich stránek s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Pojišťovny

Pojišťovny

Jste pojišťovna nebo patříte do velké pojišťovací skupiny? Vítejte!

Jste pojišťovna nebo patříte do velké pojišťovací skupiny? Vítejte!

Hledáte dodavatele, který má desítky let zkušeností v pojišťovnictví? Nebo hledáte celosvětově uznávanou společnost? Tu, která vyžaduje neustálou inovaci produktů? Chcete partnera, který chápe, že zákazník je celý svět a zaměřuje se na jeho potřeby a hledá nejoptimálnější řešení? Kdo vyhledává výzvu a přidává hodnotu Vašemu podnikání, protože to může pomoci k lepšímu pochopení Vašeho zákazníka? Pak jste na správném místě.

Chápeme potřeby Vašeho podnikání a to už několik desítek let.

S pojišťovnami máme dlouholeté zkušenosti a rozvíjíme pojistné a asistenční produkty od chvíle, kdy naše společnost vznikla. Uvědomujeme si, že život jsou jen samé neočekáváné situace, které vyvolávají různé potřeby; ne vždy ale existuje pro uspokojení těchto potřeb vhodný produkt. To znamená, že tato část může Vašim zákazníkům chybět. Jsme tady, abychom Vám pomohli využít těchto příležitostí.

Pomáháme budovat loajalitu zákazníků

Naším posláním je pomoci Vám rozvíjet podnikání a posílit loajalitu Vašich zákazníků. To vše začíná pochopením životních etap, takže se můžete setkávat u konkrétních zákazníků s různými potřebami na asistenční produkty, v závislosti na tom, v jaké životní etapě se zrovna nacházejí. Čím více Vám můžeme pomáhat pochopit detaily a rozdílnosti životných etap, tím pevnější pouto si se zákazníkem budete moci vytvořit.

Pojištění pro život je opravdu na celý život!

Je jedna věc prohlásit, že jsme pochopili životní fáze a události, které provázejí zákazníka; je věc druhá navrhnout vhodné řešení, které se ke složitosti dané situaci opravdu hodí. Můžete nám důvěřovat, že jsme pochopili nejen konkrétní aspekty života, ale nalezli jsme i konkrétní řešení. Pojištění pro život.

Pojištění pro život značně přesahuje základní pojištění. Analyzuje hlavní životní etapy a události, které mohou nebo nemusí nastat během těchto etap. Naše pojistné a asistenční řešení zahrnují veškeré životní momenty od hledání zaměstnání, po zážitky s prvním vozidlem, těhotenství a mateřství, péče o domácí zvířata nebo pomoc ve stáří. Počet našich řešení odráží množství životní etap a událostí.

Flexibilní nabídka - ideální pro každého

Pojištění pro život je různorodé: můžete rozhodnout, co opravdu nejlépe funguje. Můžete zahrnout optimální počet řešení v takovém rozsahu, jaký si budete přát. Vaši zákazníci si pak sami mohou nalézt produkt nebo kombinaci, kterou přesně potřebují.

Co by mohlo být jednodušší? Co by mohlo být lehčí? Pomůžeme vám jít nad rámec očekávání. Pojišění pro život Vám nabízí komplexní přístup k životu Vašich zákazníků, které mohou doplňovat životní etapy. Zkrátka pojištění na celý život.